sprawdzone-rozwiazania-ochronne
Co robimy?

Oferujemy pewne rozwiązania w Twojej firmie!

ZabezpieczeniaFirmowe gwarantuje najwyższą jakość produktów, których zastosowanie przez przedsiębiorców przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa w biurze, jak i wśród pracowników.

01
Zamówienie

Każde zamówienie jest weryfikowane przez naszych pracowników.

02
Realizacja

Potwierdzone zamówienia od razu trafiają do realizacji.

03
Dostawa

Dostarczamy towar tylko poprzez sprawdzonych spedytorów.

Nasza misja

ZabezpieczeniaFirmowe to jednostka powołana przez firmę Spy Shop będącej liderem w zakresie dystrybucji zaawansowanych sprzętów detektywistycznych. Firma od momentu powstania zawsze dba o najwyższy standard oferowanych usług, starając się wychodzić naprzeciw zapotrzebowaniom klientów. Przeżywamy czas, kiedy konieczne jest użycie skutecznych metod ochronnych i prewencyjnych, które przyczynią się do zwiększenia bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej. W tym właśnie celu powstało ZabezpieczeniaFirmowe.

Celem jednostki jest zapewnienie sprawdzonych narzędzi, przeznaczonych zarówno dla osób prywatnych, jak i firm oraz instytucji państwowych. Oferta obejmuje nowoczesne urządzenia oraz akcesoria posiadające wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość oferowanych rozwiązań. Wśród nich znajdują się m.in. jednorazowe maski ochronne, poręczne urządzenia wykorzystujące światło UV do dezynfekcji niewielkich urządzeń, a także profesjonalne sprzęty umożliwiające przeprowadzenie bezkontaktowego pomiaru temperatury. Na uwagę zasługują również testy immunologiczne na obecność przeciwciał IgG/IgM, których wykrycie wskazuje, że badana osoba miała styczność z. Dzięki nim możliwe jest przeprowadzenie szybkich badań przesiewowych.

Klienci prywatni
+
Firmy
+
Instutucje
+
Dedykowany zespół
+